beescrap.pl

Lifestyle Blog

Moda Uroda

Jak samemu zrobić sobie manicure? Hybryda bez tajemnic!

Czas wziąć sprawy w swoje ręce i nauczyć się robić paznokcie hybrydowe – samemu, w domu! To naprawdę ogromna wygoda, kiedy możemy sami to wykonać! Jeśli tylko lubisz dbać o siebie i wszelkie tematy związane z pielęgnacją i kosmetykami, to na pewno spodoba Ci się robienie paznokci w domu! potrzeba tylko kilka produktów i dużo chęci, a wszystko pójdzie jak z płatka! Naprawdę warto spróbować swoich sił, bo paznokcie hybrydowe to ogromna wygoda!

Co jest potrzebne do robienia hybryd? Zestaw na start!

Wiele firm produkujących lakiery hybrydowe ma w swoim asortymencie specjalne zestawy na start. Jest w nich wszystko to, co jest potrzebne, aby wykonać pierwszy manicure. Warto postawić na sprawdzoną markę, która dostarczy nam wysokiej jakości produktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o polecanych hybrydach, to wejdź na stronę http://lakierowerewolucje.pl/Semilac-produkty-do-stylizacji-paznokci/. Tak więc zestaw na start powinien zawierać przede wszystkim lampę UV, bazę, top, kolorowy lakier i primer. Do tego dochodzą przydatne akcesoria, które przygotują płytkę paznokcia do manicure. Warto od razu pomyśleć o ściąganiu hybrydy, bo do tego także trzeba mieć odpowiednie produkty! Może być to po prostu aceton, ale wygodną opcją jest również frezarka. Jednak z nią trzeba umieć się obchodzić!

Co warto wiedzieć przed pierwszym robieniem paznokci hybrydowych?

Przede wszystkim trzeba odpowiednio przygotować paznokcie do manicure. Chodzi tu o usunięcie skórek oraz zmatowienie płytki, aby stylizacja dobrze się na niej trzymała i długo ładnie wyglądała. Kolejna sprawa to odtłuszczenie płytki paznokcia. To także ma wpływ na trwałość stylizacji. Malując paznokcie pamiętaj o nakładaniu cienkich, równych warstw. Uważaj na zalewanie skórek! Jeśli coś się nie uda, zawsze możesz to skorygować drewnianym patyczkiem. Zwróć uwagę także na to, jaką moc ma Twoja lampa UV i ile powinno się w niej utwardzać paznokcie. Lepiej zrobić to nieco dłużej, niż za krótko!

Paznokcie hybrydowe – zrób to sam!

Choć na początku może nam nie iść idealnie, to każda następna stylizacja będzie coraz lepsza! Nie warto więc zrażać się pierwszymi niepowodzeniami. Wystarczy po prostu trochę cierpliwości i próbowanie! Lakiery hybrydowe naprawdę są świetnym rozwiązaniem, gdyż długo się utrzymują i cały czas pięknie wyglądają. Spróbuj i przekonaj się, że to nie takie trudne! Satysfakcja po zrobieniu paznokci jest niesamowita!