beescrap.pl

Lifestyle Blog

marynarka do czarnych spodni
Moda

Marynarka do czarnych spodni

Mówi się, że w szafie zawsze powinny znajdować się czarne spodnie. Zasada ta dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Spodnie w kolorze czarnym są po prostu niezwykle uniwersalne i można stylizować je na mnóstwo sposobów. W zależności od tego, co wybierze się na górę, można osiągnąć bardziej elegancki lub codzienny efekt.

Marynarka do czarnych spodni

Jak nosić czarne spodnie, aby stworzyć dosyć elegancki, klasyczny look na co dzień? Warto zestawić je na przykład z marynarką. Osiągniemy wtedy raczej formalny zestaw, który mimo wszystko bardzo łatwo można przełamać różnymi dodatkami, nadając tej stylizacji odrobinę luzacki styl. Pod marynarkę, na przykład taką w kolorze czarnym, można założyć zwykły t-shirt w kolorze szarym. Dodając do tego buty, uzyskujemy harmonijny zestaw w stylu minimalistycznym, który będzie doskonały do pracy. Do czarnych spodni doskonale wyglądają też różnego rodzaju marynarki w kratkę. Tworzy się wtedy zestaw w stylu angielskim. W zależności od tego, jaki krój mają spodnie, można dobrać marynarkę oversize, dopasowaną lub krótką. Przykładowo, do czarnych dzwonów świetnie będą wyglądały krótkie tweedowe marynarki w stylu Chanel. Jeżeli założymy dosyć dopasowane cygaretki, zestawmy je z obszerną marynarką w kratkę. Do czarnych jeansów, które świetnie zastąpią eleganckie czarne spodnie na co dzień, fantastycznie zagrają kolorowe marynarki.

Buty do czarnych spodni

Czarne spodnie są niezastąpione w szafie naprawdę na wiele różnych okazji. Warto tylko opanować do perfekcji to, jakie zakładać do nich buty. Z reguły najlepiej wyglądają te, które mają raczej prostą formę i ciemny kolor. Oczywiście miłośniczki mody i trendów często zakładają do czarnych spodni na przykład białe kowbojki, które są teraz na czasie. Jest to odrobinę ekstrawagancki zestaw, w którym nie każda dziewczyna będzie się dobrze czuła. Do czarnych spodni super wyglądają natomiast czarne botki, które doskonale wydłużają nogi i wyszczuplają je. Można nosić je też z płaskim obuwiem, na przykład mokasynami w czerni. Jeśli szpilki, to również czarne. Stylizacje można urozmaicić na przykład dzięki temu, że wybierze się ciekawą strukturę skóry, na przykład szpilki zamszowe. Jak znaleźć dla siebie perfekcyjne czarne spodnie? Obecnie w sklepach jest tak wiele różnych modeli, że każda kobieta wybierze coś, co świetnie uzupełni jej garderobę. Zawsze sprawdzą się zwykłe proste czarne cygaretki, które nie od dzisiaj uważane są za klasykę mody. Poza tym rurki, dzwony, kuloty. To kolejne hitowe spodnie.