beescrap.pl

Lifestyle Blog

Lifestyle Uroda

Najlepsze marki kosmetyczne z Polski! Znasz je?

Czy wiesz ile z Twoich kosmetyków pochodzi z Polski? W codziennych zakupach nie zastanawiamy się nad tym, a warto! Z pewnością choć jeden kosmetyk w Twojej kosmetyczce jest właśnie z Polski! Warto poznać bliżej marki, które podbijają rynek kosmetyczny. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą! Nie musisz daleko szukać, aby znaleźć najlepsze produkty do dbania o Twoją skórę, włosy czy paznokcie! Oto kilka przykładów sprawdzonych marek kosmetycznych.

Jeśli dbanie o włosy, to tylko z tą marką!

Zacznijmy od czegoś, co jest przeznaczone przede wszystkim do włosów. W ostatnim czasie właśnie ta marka podbija rynek. Powstała w 2015 roku, ale już każda włosomaniaczka oddała jej swoje serce! Mowa tu o Anwen. To pionierzy świadomej pielęgnacji włosów. W ich asortymencie znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne. Od szamponów, przez odżywki, aż po maski i wcierki. Mają wszystko jasno podzielone i dopasowane do różnych typów włosów. Możemy łatwo odnaleźć się w ich asortymencie, a także nauczyć się na nim dbać o nasze włosy! Warto zobaczyć także na produkty OnlyBio – kolejnej polskiej marki, która ma świetne kosmetyki!

Znane polskie marki kosmetyczne

Są także dużo starsze marki kosmetyczne, które obecnie rozrastają się prawie na cały świat. Mowa tu na przykład o firmie Eveline czy Bielenda! To zarówno kosmetyki do twarzy, jak i ciała czy nawet paznokci. W asortymencie tych marek znajdziemy naprawdę wiele świetnych produktów, które obecnie są już prawie że kultowe. Zdobyły one cenione nagrody, ale przede wszystkim podbiły serca konsumentów. Obecnie obie marki bardzo prężnie się rozwijają i wciąż wypuszczają nowe kosmetyki do pielęgnacji. Sięgnęły nawet po branżę makijażową! Jeśli chodzi o Eveline, to jej kosmetyki do makijażu są świetne i w bardzo dobrych cenach! Więcej na http://www.kosmetykoholiczka.pl.

Firmy, o których nie słyszałaś, a warto je znać!

W Polsce mamy bardzo dużo małych firm kosmetycznych, o który nie słyszeliśmy. Nie znajdziemy ich w drogeriach czy reklamach, ale naprawdę warto je odnaleźć! Wystarczy udać się na targi kosmetyczne bądź poczytać na forach czy grupach o pielęgnacji. Niektóre małe firmy tworzą swoje produkty wkładając w nie całe swoje serce, co później okazuje się w świetnych efektach w naszej pielęgnacji! Naprawdę warto dać im szansę. Choć cenowo mogą nie być one aż tak przystępne, to warto brać pod uwagę, że takie małe firmy nie mają takie siły przebicia – trzeba więc je wspierać!