beescrap.pl

Lifestyle Blog

Rolex
Moda

Rolex – znakomite zegarki na każdy czas

Zegarki Rolex to elegancja, niezawodność i precyzja. To także ogromna dbałość o szczegóły – zegarki Rolex są produkowane z zachowaniem rygorystycznych standardów, niezmiennych od wielu lat. Sprawdź, jaką ofertę Rolex przygotował dla Ciebie.

Zegarki Rolex – ponadczasowa kolekcja

Zegarki Rolex to klasyka i tradycja, która nie wymaga dodatkowej rekomendacji. Marka znana jest z niezawodności i wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji chronometrów.

Rolex proponuje kilka modeli zegarków, a każdy z nich jest oryginalny i ciekawy.

Rolex Datejust jest klasyczny i zarazem nowoczesny. Tegoroczna oferta obejmuje cztery nowe warianty modelu Oyster Perpetual Datejust 31. Biały Rolesor – połączenie stali Oystersteel z 18-karatowym białym złotem – to jeden z najciekawszych zegarków z tegorocznej oferty, godny polecenia ze względu na swój nowoczesny wygląd, a jednocześnie doskonałą klasyczną elegancję.

Rolex GMT-Master to zegarek doskonały, pokazujący czas w dwóch różnych strefach czasowych. Jest idealny dla osób często podróżujących i potrzebujących dokładnego chronometra pokazującego, jaka jest godzina na drugiej półkuli. Zegarek jest funkcjonalny, solidny i ma ciekawy, oryginalny design.

Zegarki Rolex Day-date znane są od 1956 roku. Łączą platynę z 18-karatowym złotem i mają charakterystyczne okienka pokazujące datę i nazwę dnia tygodnia. Piękna bransoleta President stanowi dopełnienie tego modelu.

Rolex Cosmograph Daytona produkowany od 1963 roku to zegarek zaprojektowany z myślą o potrzebach zawodowych kierowców wyścigowych. Pozwala precyzyjnie mierzyć średnią prędkość do 400 km na godzinę.

Rolex Yacht-Master i Yacht-Master II to kolejne zegarki-legendy. Produkowane są z myślą o potrzebach osób związanych ze światem sportów wodnych i stanowią wyznacznik ich statusu oraz stylu życia. Łączą nowoczesną technologię z klasycznym wzornictwem.

Rolex ma w swojej ofercie także zegarki dla pań. Rolex Lady-Datejust jest produkowany od 1945 roku i niezmiennie cieszy użytkowniczki wzornictwem oraz precyzją, z jaką odmierza czas.

Dla miłośników (i miłośniczek) wysublimowanej elegancji Rolex przygotował zaś zegarek Peralmaster z bogato zdobionymi tarczami i misternie osadzonymi brylantami, rubinami lub szafirami. Zegarek Rolex Pearlmaster produkowany jest z 18-karatowego złota Everos, żółtego, białego lub różowego. Złoto Everos wytwarzane jest przez firmę Rolex we własnej odlewni, co stanowi gwarancję doskonałości tego kruszcu użytego do produkcji zegarków.

Zegarki Rolex – który model wybrać?

Dokonując wyboru czasomierza marki Rolex, kierujmy się przede wszystkim naszym gustem, ale także naszymi potrzebami. Dla osób stale będących w podróży doskonałym pomocnikiem stanie się Rolex GMT-Master. Miłośnicy żeglugi i sportów wodnych pokochają zegarek Rolex Yacht-Master, zaś zwolennicy zegarków biżuteryjnych z radością sięgną po Rolex Pearlmaster. Niezależnie od tego, jaki model przyciągnie naszą uwagę, prestiżowy zegarek Rolex to niezmiennie dobry wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *