beescrap.pl

Lifestyle Blog

Rolex
Moda

Rolex – znakomite zegarki na każdy czas

Zegarki Rolex to elegancja, niezawodność i precyzja. To także ogromna dbałość o szczegóły – zegarki Rolex są produkowane z zachowaniem rygorystycznych standardów, niezmiennych od wielu lat. Sprawdź, jaką ofertę Rolex przygotował dla Ciebie.

Zegarki Rolex – ponadczasowa kolekcja

Zegarki Rolex to klasyka i tradycja, która nie wymaga dodatkowej rekomendacji. Marka znana jest z niezawodności i wysokiej klasy materiałów użytych do produkcji chronometrów.

Rolex proponuje kilka modeli zegarków, a każdy z nich jest oryginalny i ciekawy.

Rolex Datejust jest klasyczny i zarazem nowoczesny. Tegoroczna oferta obejmuje cztery nowe warianty modelu Oyster Perpetual Datejust 31. Biały Rolesor – połączenie stali Oystersteel z 18-karatowym białym złotem – to jeden z najciekawszych zegarków z tegorocznej oferty, godny polecenia ze względu na swój nowoczesny wygląd, a jednocześnie doskonałą klasyczną elegancję.

Rolex GMT-Master to zegarek doskonały, pokazujący czas w dwóch różnych strefach czasowych. Jest idealny dla osób często podróżujących i potrzebujących dokładnego chronometra pokazującego, jaka jest godzina na drugiej półkuli. Zegarek jest funkcjonalny, solidny i ma ciekawy, oryginalny design.

Zegarki Rolex Day-date znane są od 1956 roku. Łączą platynę z 18-karatowym złotem i mają charakterystyczne okienka pokazujące datę i nazwę dnia tygodnia. Piękna bransoleta President stanowi dopełnienie tego modelu.

Rolex Cosmograph Daytona produkowany od 1963 roku to zegarek zaprojektowany z myślą o potrzebach zawodowych kierowców wyścigowych. Pozwala precyzyjnie mierzyć średnią prędkość do 400 km na godzinę.

Rolex Yacht-Master i Yacht-Master II to kolejne zegarki-legendy. Produkowane są z myślą o potrzebach osób związanych ze światem sportów wodnych i stanowią wyznacznik ich statusu oraz stylu życia. Łączą nowoczesną technologię z klasycznym wzornictwem.

Rolex ma w swojej ofercie także zegarki dla pań. Rolex Lady-Datejust jest produkowany od 1945 roku i niezmiennie cieszy użytkowniczki wzornictwem oraz precyzją, z jaką odmierza czas.

Dla miłośników (i miłośniczek) wysublimowanej elegancji Rolex przygotował zaś zegarek Peralmaster z bogato zdobionymi tarczami i misternie osadzonymi brylantami, rubinami lub szafirami. Zegarek Rolex Pearlmaster produkowany jest z 18-karatowego złota Everos, żółtego, białego lub różowego. Złoto Everos wytwarzane jest przez firmę Rolex we własnej odlewni, co stanowi gwarancję doskonałości tego kruszcu użytego do produkcji zegarków.

Zegarki Rolex – który model wybrać?

Dokonując wyboru czasomierza marki Rolex, kierujmy się przede wszystkim naszym gustem, ale także naszymi potrzebami. Dla osób stale będących w podróży doskonałym pomocnikiem stanie się Rolex GMT-Master. Miłośnicy żeglugi i sportów wodnych pokochają zegarek Rolex Yacht-Master, zaś zwolennicy zegarków biżuteryjnych z radością sięgną po Rolex Pearlmaster. Niezależnie od tego, jaki model przyciągnie naszą uwagę, prestiżowy zegarek Rolex to niezmiennie dobry wybór.