beescrap.pl

Lifestyle Blog

Oświetlenie wokół domu
Porady

Oświetlenie wokół domu – jaki sprzęt wybrać?

Zewnętrzne oświetlenie domu swoją funkcjonalnością wykracza daleko poza dostarczanie samego strumienia światła. Nadaje nieruchomości walorów estetycznych, czyniąc z niej przyjazną przestrzeń do zamieszkania.

Wyjaśniamy, czym kierować się przy wyborze oświetlenia domu i jakie produkty najlepiej sprawdzają się w polskich warunkach.

Zewnętrzne oświetlenie domu – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Oprawy oświetleniowe stosowane na zewnątrz muszą spełniać wymogi trwałości i bezpieczeństwa dla różnych warunków atmosferycznych. Oświetlenie zewnętrzne pracuje bowiem w niekorzystnym środowisku, pozostając narażone na działanie wiatru, wilgoci, mrozu, śniegu czy deszczu. Normą opisującą poziom zabezpieczeń jest m.in. IP54. Produkty z tym oznakowaniem dają gwarancję odporności na zalanie nawet podczas intensywnych opadów. Rozszerzenie stanowi norma IP67, która dodatkowo zapewnia także nieprzepuszczalność pyłów. Szczelność to podstawowe kryterium wyboru lampy zewnętrznej, umożliwiające jej bezawaryjne działanie na długie lata.

Oczywistym parametrem podczas selekcji będzie także wygląd lampy i jej dopasowanie do otoczenia. Należy wziąć pod uwagę poziom luminancji, kierunek i stopień rozproszenia światła, odpowiedni design. W tym kontekście doskonale prezentuje się np. oświetlenie zewnętrzne lampami Steinel, które daje szereg nowoczesnych funkcji, jak choćby wykrywanie ruchu czy sterowanie za pomocą smartfona.

Oświetlenie zewnętrzne lampami Steinel- cechy produktów

Lampy i kinkiety marki Steinel znalazły uznanie wielu inwestorów. Szeroka gama produktowa pozwala na zastosowanie doskonałego oświetlenia niemal w każdym miejscu. Elegancka obudowa każdego elementu sprawia, że oświetlenie zewnętrzne lampami Steinel staje się złotym standardem wyposażenia domów, magazynów, czy garaży. Steinel produkuje doskonałej jakości lampy zewnętrzne LED. Zastosowane w nich rozwiązania inżynieryjne wykorzystują czujniki ruchu w celu zapewnienia optymalnego bilansu energetycznego. Dostęp do parametrów oświetleniowych za pomocą aplikacji na smartfonie daje szansę na zdalne sterowanie włączaniem/wyłączaniem poszczególnych elementów.

Oświetlenie domu- gdzie szukać inspiracji zakupowych?

Zewnętrzne oświetlenie zyskuje na znaczeniu dzięki rozwiązaniom, które oferują nie tylko wartości użytkowe, ale przede wszystkim atrakcyjność wizualną. Bogaty asortyment produktów marki Steinel oraz innych renomowanych producentów można znaleźć w sklepie Lampomat.pl. Kameralny charakter działalności sprawia, że każdy klient traktowany jest tu bardzo indywidualnie. Kluczowym elementem usługi sprzedażowej powinna być pomoc doradcza oparta na chęci zrozumienia potrzeb właściciela domu i dopasowaniu najlepszego zestawu oświetlenia. Lampomat.pl zebrał w jednym miejscu kilka tysięcy propozycji oświetleniowych dla domu i ogrodu, dając każdemu klientowi niezrównane spektrum produktów. Oświetlenie domu na zewnątrz stanowi ważny element wszelkich pracy wykończeniowych. Proponowane systemy na zewnętrzne oświetlenie umożliwiają montaż w nawierzchni, na słupkach, na schodach i elementach elewacji oraz na bramach wjazdowych. Elastyczność, elegancja i bogaty asortyment czynią z Lampomat.pl doskonałe miejsce do kompleksowego wyposażenia domu w najlepsze systemy oświetlenia zewnętrznego. W celu zapoznania się z asortymentem zapraszamy na lampomat.pl, służąc fachową pomocą przy wyborze.